Кошик
192 відгуків
Мебельная фабрика "MebliLine"
+380 (67) 746-65-16
+380 (97) 818-75-34

Опис матеріалів і ефектів колекції "Doctor Health"

Опис матеріалів і ефектів колекції "Doctor Health"

1. Екологічно чистий.

Матраци Doctor Health® виготовляються з матеріалів вищого сорту, екологічно чистих і безпечних. Це підтверджено міжнародними сертифікатами якості матеріалів Eko Tex 100.

2. Антиалергенний і антибактеріальний

Чохол матраца захищений системою Purotex®: спеціальна система, що забезпечує абсолютний захист від пилових кліщів, грибків і бактерій. Матраци рукомендуются людям з алергією або астмою.

3. Унікальна система вентиляції .

В матрацах Doctor Health® вбудовано два ступені вентиляції. Перша ступінь - матеріали матраца, які «дихають». Вони засновані на комірчастої структурі, що забезпечує хороший приплив повітря. Друга ступінь - спеціальна запатентована технологія Beeform®, яка має високу воздухопропускаемостью і еластичністю за рахунок спеціального переплетення волокон всередині матеріалу.

4. Система підтримки хребта.

Матраци Doctor Health® підтримують положення тіла під час сну в правильному положенні, тим самим зменшують напруженість м'язів.

Звичайний матрац

Матрац на основі Memory Foam

    Memory Foam - «дихаючий» матеріал. Структура цього матеріалу побудована так, що він з легкістю поглинає вологу, що виділяється з тіла людини протягом сну, і з такою ж легкістю волога випаровується.

Memory Foam - антибатериальный і гіпоалергенний матеріал.

Beeform® – запатентований «дихаючий» матеріал. Характеризується високою воздухопропускаемостью і еластичністю за рахунок особливого переплетення волокон всередині матеріалу. Рівномірно розподіляє навантаження по всій площі.

Унікальні властивості чохлів матраців Doctor Health®:

Purotex ® - технологія, що гарантує чистоту поверхні від цвілі, кліщів та бактерій.
Тканина Purotex® виготовляється з використанням методики нанесення доброчинних бактерій на волокна тканини на нанорівні. Під впливом тертя капсули розкриваються, благотворні бактерії вивільняються і починають розвиватися. Purotex® «поповнюють» свою чисельність кожну ніч, не залишаючи місця для шкідливих бактерій. Колонії пробіотиків Purotex® збільшують свою чисельність у 100 разів за 24 години.  
Вихід здорових бактерій з мікрокапсул регулюється, що гарантує тривалий ефект впливу Purotex®.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner